ИН4С

ИН4С портал

Душко Кнежевић: Касно Марко(вић) на Косово (Мељине) стиже

1 min read
"Осим тога, за све опције бих ипак морао да се консултујем са мојим партнером у приватизацији Мељина Милом Ђукановићем и његовим извршним директором Будимиром Шегртом".

Душко Кнежевић и Душко Марковић

Поводом данашње изјаве премијера Душка Марковића у вези болнице Мељине након састанка са представницима синдиката, предсједник Атлас Групе др Душко Кнежевић даје сљедећу изјаву за јавност:

„Лијепо је чути да премијер саопштава да свако рјешење за болницу Мељине мора бити апсолутно правно утемељено. Нудили смо прије годину модел за рјешавање статуса болнице, нудили поравнање и уложили и стрпљење и добру вољу да се договоримо око одрживог рјешења које ће болницу и њене запослене сачувати. Умјесто рјешења суочили смо се са незаконитим увођењем стечаја и правним насиљем које је спровео Блажо Јованић, послушник фамилије Ђукановић кога су поставили за предсједника Привредног суда. Игнорисао је ставове Апелационог суда и пошто пото хтио да се, на штету болнице Мељине, запослених и грађана Херцег Новог, обрачуна са Душком Кнежевићем. Као што знате, то је урадио са својим стечајним управником Сашом Зејаком и тадашњом директорицом Оливеровом Михајловић-Елез, стварајући криминалну групу, због чега смо против њих поднијели кривичне пријаве.

И даље смо посвећени проналажењу рјешења, само што је сада ситуација компликованија. Сва актива Атлас Групе у Црној Гори налази се као залога у једном инвестиционом фонду који финансира моје активности, адвокатске тимове, борбу против диктаторско-криминалног режима и Вашингтонску арбитражу пред којом тражимо преко 500 милиона евра одштете због прогона Атлас Групе и штете која јој је нанијета. Мислим да са њима договор неће бити тако лак и једноставан, као што је могао да буде прошле године.

Осим тога, за све опције бих ипак морао да се консултујем са мојим партнером у приватизацији Мељина – Милом Ђукановићем и његовим извршним директором, Будимиром Шегртом.

Због свега тога се плашим да касно Марко(вић) на Косово (Мељине) стиже. Свакако се надам да Марковић неће, као Блажо Јованић, посезати за правним насиљем и криминалним потезима одузимања имовине Атлас Групе без основа, као што је урађено са Атлас банком и ИБМ банком“, закључио је Кнежевић.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Душко Кнежевић: Касно Марко(вић) на Косово (Мељине) стиже

  1. Knezevicu, valjda si vise shvatio sa kakvim djavolima si tikve sadio.
    Oni ljudskosti i covjecnosti ni u tragovima nemaju. Nicija muka ih ne zanima. Preko mrtvih su gazili i gaze da ostvare sto naume.
    Ova takozvana montenegrinska „elita“ je nesto najgore sto je Crnu moglo zadesiti.
    Od zla oca i jos gore majke.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy