Бечић: И ја кажем да је вјечна Црна Гора
1 min read![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2015/03/becic.jpg)
Предсједник Демократске Црне Горе Алекса Бечић казао да ће његова странка на наредним парламентарним изборима наступити самостално, без обзира на разне покушаје манипулисања њиховог политичког дјеловања.
“Вријеме најбрже и најлакше потврди истину, тако да је сада свима јасно да Демократе размишљају својом главом, да немају менторе и налогодавце и да их никада неће имати„, казао је Бечић листу “Побједа“
Говорећи о позиционирању своје партије, Бечић је рекао да је његово дјеловање привукло симпатију присталица владајућих партија.
„Дакле, да поновим, за мене је Црна Гора вјечна и најљепша држава на Балкану“ казао је Бечић.
Он је навео да ће сарађивати са свима који желе искрене промјене у Црној Гори.
„Демократе ће имати партнерски однос са свима који истински желе промјене, јер су чисте намјере и фер плеј однос између нас који заиста желимо промјене основа успјеха прогресивних снага, а не начин наступа, како неки у сопственој немоћи и интересним оковима желе често представити“, поручио је Бечић.
Он је казао и да су Демократе потпуно јасне не само по питању НАТО-а, већ и по свим осталим питањима које третира програм Демократске Црне Горе.
„Демократе су опредијељене да грађанима, поред бројних информација којима већ располажу, додатно предности и недостатке приступа Црне Горе НАТО савезу треба приближити од стране оних организација које су политички непристрасне, а по свом начину дјеловања и мотивима оснивања усредсређене да грађанима са једне стране представе предности војне неутралности (мане приступа НАТО-у), а са друге стране предности приступа НАТО савезу (мане војне неутралности). Тим организацијама треба обезбиједити иста финансијска средства и исти медијски простор„, закључио је Бечић.
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-b923b1b69720421610be1c8886d9aa3e5785fb2405d1260129ec99b6cc5feec9_a42cea59ea42f009-1024x105-1.png)
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2020/11/IN4S-Viber-komjuniti-300h50-a.jpg)
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2020/11/IN4S-Telegram-komjuniti-300h50-a.jpg)
Spasoje i prle vi ste rehmetli dukljani i sve vi je dzabe sto mlatite
Isti Andrija Mandic.Ovako je i nas Andrijica zapjevao na javnom servisu:Nek je vjecna Crna Gora.Svi opozicionari Ranka Krivokapica moraju da barem jednom zapjevaju ovu pjesmicu da bi potvrdili lojalnost sefu.Kad ih Ranko potrosi za svoje potrebe onda se oni vracaju srpstvu,sto vidimo iz ponasanja Mandica.E tako ce i ovaj fusbaler zavrsiti!
Mladi gospodine koga vise danas interesuje politika?
Citah i ja komentare i vecina mi se svidja a sto se tice becica bolje da je napravio zajednicku stranku sa rakcevicem i lekicem ni u cemu se ne razlikuju stalno nesto pricaju ali se nista konkretno ne kaze,
Pa što onda pošteno ne postavite Meda za lidera Fronta jer on svaki dan nešto izjavljuje i jasno je da SVE ZNA. Ako ćemo pošteno, i platio je mnogo veću cijenu svog opozicionog rada od Manda pa ga i to dodatno preporučuje.To što je jasno za Nato savez i što je glasao za ustav koji je izbrisao srpski jezik iz Ustava, to je već prihvatljivo jel tako brate anonimni? :))
MEDA za LIDERA Fronta!!!!!
Čitah komentare i po ko zna koji put zaključih isti : Dps odavno niko ne pominje a njihovi jedini neprijatelji su Demos, Bečić i Ura. Pitam se, da li je to nalog iz „baze“ ili su oni sami osmislili silne „mudrosti i istine“ koje pišu ???
Odlučih. Pitaću Meda.On je penicilin za njih a ionako sve zna!!
Kakav egoista! Malo pismeniji od Stijepovica! Padezi su za njega lingvisticka gimnastika! Sprdnja! Trala la trala la ….
I ja velim da je ovaj mali avetinja veca od bivseg mu sefa Milica.
Ma kakav Dragan Koprivica, on je ozbiljan naučnik ma kako djelovao na prvi pogled i šta politički mislili o njemu… Ovo je malji Migov zemljak i medju njima je jedina razlika što Bečić ne muca i zna pravilno da izgovori PSG, jer se ipak bavio fudbalom…
Nije problem, vjecna Crna Gora, ona ce to ako Bog da I biti. Problem je kako ce se I u kojim ekonomsko drustveno religioznim uslovima zivjeti u nasoj drzavi.
ako ti kažeš NE ZNAČI DA ĆE TAKO DA BUDE
Па овај мали је у ствари млади Драган Копривица. Само му хармоника фали.
Mnogo si bistar!
Одвратно. Како их је Мишко истренирао да пјевуше као мале мајмуне.
Znači, ni Bečić nema stav o NATO. Vrlo providno, NATO ima svoje instalacije u CG, ali nisam vjerovao da i Bečić pripada toj ekipi.