ИН4С

ИН4С портал

Беранска полиција лишила слободе осумњиченог за паљење возила доктору КБЦ Беране

1 min read

УП

Службеници Регионалног центра безбједности “Сјевер” – Одјељења безбједности Беране расвијетлили су кривично дјело на штету једног лица из Берана када је истом запаљено возило на паркингу КБЦ Беране.

Предузимајући криминалистичко – тактичке мјере и радње поводом догађаја од 17.3.2025. године, када је на паркинг простору Клиничко-болничког центра у Беранама, непознато лице изазвало пожар на аутомобилу оштећеног лица, доктора запосленог у КБЦ Беране, идентификовали као извршиоца А.А.(39) из Берана и истог лишили слободе.

Он је како се сумња, на паркинг простору КБЦ у Беранама, употребом запаљиве течности изазвао пламен на возилу марке БМW X6 у власништву остећеног лица, усљед чега је на возилу наступила штета у вриједности од 34.000,00 евра.

Лице А.А. је лишено слободе и против њега је Основном државном тужилаштву у Беранама поднијета кривична пријава због сумње да је извршио кривично дјело изазивање опште опасности у стицају са кривичним дјелом уништење и оштећење туђе ствари.

Службеници Регионалног центра безбједности „Сјевер“ као орган за споровођење закона ће и даље предузимати мјере и радње у циљу сузбијања свих облика криминалитета у циљу застите безбједности грађана и њихове имовине и стварања сигурнијег амбијента.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy