Будванин возио са 2,17 промила алкохола у крви, осуђен на 45 дана затвора
Будванин Т.М. (29) осуђен је на 45 дана затвора јер је у недељу вече возио под дејством алкохола у крви од чак 2,17 промила.
Будванина је саобраћајна полиција затекла у прекршају у недељу у 21:05 сати, а јутрос је кажњен одлуком судије будванског Суда за прекршаје Марком Ђукановићем.
Њему је изречена и забрана управљања путничким моторним возилима “Б” категорије у трајању од 60 дана.
Подсјетимо, из Управе полиције су више пута апеловали на возаче да након конзумирања алкохола не учествују у саобраћају, преноси РТВ Будва.
Поручују да оваквим опасним и неодговорним понашањем такви возачи угрожавају не само свој живот већ и животе својих сапутника и осталих учесника у саобраћају.
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
ala se je bio nasisao. ne zalim ga od zatvora trebalo je duplirat. Dobro je da je da nije takav negdje napravio haos.