IN4S

IN4S portal

Čelsi razbio Juve i osigurao osminu finala, na „Nou Kampu“ bez golova!

Od 18 i 45 su odigrane dvije utakmice. U okviru grupe E Bajern iz Minhena je kao gost nadigrao Dinamo iz Kijeva 2:1. Poveli su gosti u 14. minutu golom Levandovskog, a na 2:0 povisio je Koman u 42. Dinamo je po sniježnom vremenu smanjio u 70. minutu golom Garmaša, ali je Bajern odžao vođstvo. Njemci su ranije obezbijedili prolaz dalje.

U toj grupi Barselona i Benfika su na „Nopu Kampu“ odigrali bez pogodaka.

U okviru grupe F Mančester junajted je kao gost savladao Viljareal sa 2:0. Poveli su Kristijana Ronalda u 78. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Džejdon Sančo u 90. minutu. Junajted je ovom pobjedom došao do plasmana u osminu finala.

U istoj grupi Atalanta je kao gost oidgrala 3:3 sa Seviljom. Golove za italijanski tim postigli su Zapata u 10, Palomino u 51 i Murijel u 88, dok su strijelci za Bojse bili Siebaču u 39, Siero u 80. i Hefti u 84, piše DAN.

U grupi G Lil je kod kuće savladao Salcburg sa 1:0 golom Davida u 31. minutu. Takođe, Sevilja je sa 2:0 bila bolja od Volfsburga golovima Džordana u 13. minutu i Mira u 98. minutu.​

Konačno u grupi H u derbiju večeri Čelsi je sa 4:0 nadigrao Juventus kod kuće. „Plavci“ su poveli golo Čalobe u 25, a Džejsm je povećao u 56. na 2:0. Na 3:0 povisio je Hadson – Odoi u 58, a Verner je u 95. psotavio konačnih 4:0.

U istoj grupi Malme je sa Zenitom kod kuće odigrao 1:1.

Grupa E

Dinamo Kijev – Bajern Minhen 1:2 (Garmaš 70′ – Levandovski 14′, Koman 42′)

Barselona – Benfika 0:0

Tabela: Bajern 15, Barselona 7, Benfika 5, Dinamo Kijev 1.

Grupa F

Viljareal – Mančester junajted 0:1 (Ronaldo 78′)

Jang Bojs – Atalanta 3:3 (Siebaču 39′ , Siero 80′, Hefti 84′ Zapata 10′, Palomino 51′, Murijel 87′)

Tabela: Mančester junajted 10, Viljareal 7, Atalanta 6 6, Atalanta 4.