IN4S

IN4S portal

Direktor KLS: „To nije smelo da se desi – Zvezdi trofej narednih dana“

ilustracija

Direktor KLS Aleksandar Grujin poručio je novinarima okupljenim u Beogradskoj areni da će drugi meč finalne serije između Partizana i Crvene zvezde biti registrovanim službenim rezultatom 20:0 za crveno-bele jer se crno-beli nisu vratili na teren. Takođe, narednih dana biće uručen trofej timu sa Malog kalemegdana.

Sve informacije koje dobijate, dobijate od prvog sudije i delegata. Ono što je spiker uradio, nemam objašnjenja za to, pitajte njega. Uradio je to na svoju odgovornost ili uz saglasnost sa nekim“, istakao je Grujin.
Deo izjave u kom pominje spikera, odnosi se na njegovu objavu da će meč biti nastavljen u četvrtak, meč koji je prekinut sedam sekundi pre kraja treće četvrtine pri vođstvu Partizana rezultatom 57:45, prenose Sputnjik.

Nakon što su se sudije i košarkaši Zvezde vratili na parket posle dužeg prekida, sat je počeo da otkucava 15 minuta i toliko su se čekali igrači Partizana. Kako nisu došli, to je značio kraj, odnosno pobedu Zvezde, što je Grujin poručio novinarima, da će meč biti registrovan službenim rezultatom.
„Nema razloga da se sumnja u bilo šta. Na svoju ili uz saglasnost sa nekim, a to nije smelo da se desi jer je išlo na štetu Partizana. Sve vreme sam bio u komunikaciji sa delegatom i znam šta se odigrava, sa gospodinom Stojanovićem. Sve što je urađeno, urađeno je u skladu sa propozicijama“, rekao je Grujin.
Na konkretno pitanje šta dalje, usledio je jasan odgovor:
„Utakmica će biti registrovana na osnovu izveštaja delegata, službenim rezultatom 20:0“.
Usledilo je novo pitanje, kada će biti uručen trofej Crvenoj zvezdi?
„U dogovoru sa Crvenom zvezdom, tokom narednih dana biće uručeni pehar i medalje“.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Direktor KLS: „To nije smelo da se desi – Zvezdi trofej narednih dana“

1. Kad će uprave klubova prestati šurovanje sa huliganima?Verovatno onda kad veliki huligani izađu iz uprava klubova.