ИН4С

ИН4С портал

Фудбалер Монце избоден у тржном центру: Гледао сам како човек умире

1 min read

Дефанзивац Арсенала који се налази на позајмици у Монци Пабло Мари, преживео је напад ножем ментално оболеле особе у једном тржном центру у Милану и хитно је оперисан.

Човек средњих година дохватио је нож са једног пулта и почео је насумично да убада особе око њега, а међу њима је био и фудбалер Арсенала на принудном раду у Монци.

„Гурао сам колица у супермаркету, дете ми је било унутра и одједном сам осетио оштар бол у леђима. Окренуо сам се и видео човека који убада другу особу ножем и гркљан. Имао сам среће, видео сам како човек поред мене умире“, поручио је 29-годишњи штопер.

https://twitter.com/localteamtv/status/1585712284562853888?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1585712284562853888%7Ctwgr%5E06be47701dfce2918d89c99db3f745e49837ecb2%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsputnikportal.rs%2F20221028%2Fpablo-mari-arsenal-pozajmica-monca-napad-nozem-supermarket-sport-fudbal-1145257702.html

О језивом нападу који је шокирао Италију и остатак света, огласио се и легендарни Адријано Галијани, спортски директор Монце, некада Милана, који поново сарађује са Силвиом Берлусконијем, које је сада власник Монце.

„Има дубоку убодну рану на леђима, срећом нису повређени витални органи и опоравиће се. Пабло је фантастичан момак, скупио је снаге чак и да се нашали, рекавши ми да ће од понедељка већ бити на терену. Пренео сам му подршку председника Берлусконија и свих саиграча. Желели су да га посете, али то тренутно није могуће“, рекао је Галијани.

Мари је пре две године стигао у Арсенал из Фламенга за суму од шест милиона евра, али како се у Лондону није изборио за минутажу уследила је позајмица у Удинезе, касније у Монцу.

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy