IN4S

IN4S portal

Jokić vodio Denver do pobjede ali je meč završio prije vremena (VIDEO)

Nikola Jokić

Košarkaši Denvera pobedili su Indijanu sa 102:100 u neizvjesnom meču, u kojem je Nikola Jokić učestvovao sa 26 poena, ali je i isključen tri minuta prije kraja zbog žustrog protesta.

Nagetsi su došli do 46. trijumfa u sezoni, pošto su gosti preko Bogdanovića promašili šut za pobjedu u poslednjem napadu. Prethodno je predonost donio veteran Pol Milsap.

Srpski as Jokić je pored već pomenutih 26 poena (najviše na meču) imao i sedam skokova i pet asistencija, ali je nezadovoljan odlukom sudije Tonija Brodersa da mu sudi faul u napadu nad Jangom burno reagovao i prvo zaradio tehničku, a potom mu je pokazan i put u svlačionicu.

Barton je meč završio sa 17 a Milsap sa 15 poena, dok je na drugoj strani Tadeus Jang imao 18.