IN4S

IN4S portal

Katastrofa Partizana – šest golova u mreži pred revanš u Beogradu

1 min read

Fudbaleri Partizana poraženi su sa 6:2 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona od kijevskog Dinama.
Partizan je poveo golom Saldanje iz penala u 22. minutu, ali je potom doživeo rezultatski potop.
Za svega šest minuta Partizan je primio tri gola, najpre je u 40. bio precizan Šaparenko, u 43. je gol postigao Braško, a u prvom minutu nadoknade vremena u strelce se upisao i Karavajev.
U 55. minutu gol je postigao i Kabajev, u 66. je Saldanja smanjio, „petardu“ je kompletirao Popov u 83. minutu, a u drugom minutu nadoknade Pihalonok je postavio 6:2, prenosi Sputnjik.

Utisak je da je Partizan od veće katastrofe spasao odlični golman Jovanović, ali kao i prethodne sezone, nije mogao da nadoknadi lošu igru svojih saigrača pa crno-belima pred revanš ostaju male šanse za prolaz u dalji tok kvalifikacija.
Podsetimo, Partizan je i prošle godine, u kvalifikacijama za Ligu konferencija, doživeo poraz sa primljenih pet golova, od Nordsjelanda.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Katastrofa Partizana – šest golova u mreži pred revanš u Beogradu

1. Ovaj Partizan za dobrobit fudbala treba rastjerati jer ti igraci nemaju srce i dusu da izginu za Partizan!

2. ENGLESKI KLUB …OSREDNJI ENGLESKI PRVOLIGAS 6:2 U ENGLESKOJ ,A 4:0 U BEOGRADU ZA PARTIZAN …SREDINA 80 TIH GODINA 20 VEKA …, A DAL PARTIZAN DANAS PARTIZAN IZ 1980 I NEKE I DAL KIJEV DANAS ONO STO BIO A NI LONDON NEMA TACERKU MARGARET …AL AKO NJEMCI PODRZE VUCELICA JER LONDON KROZ VALJEVO ORGANIZOVANO MERCEDESU NE DA NAJKVALITETNIJI EVROPSKI LITIJUM …IAKO IM UZO PRIVREDE VELIKI DEO I SEVERNI TOK …TAKO DA BORBA BERLINA I LONDONA OKO LITIJUMA U SRBIJI ZA MERCEDES MOZE PRESUDNO UTICAT NA REZULTAT U REVANSU NA TERENU DOMACEM.