Лоботомија ДПС режима: „Комите“ позивају на прогон Срба

Фото: Дан
Црна Гора је заиста подељена земља. ДПС је метастазирао на све стране. Осећа се опори мирис трулежи.
Подсећања, а и лекције ради, комитама су се некада називали Срби који су се на просторима старе Србије и Македоније борили за ослобођење земље. Годинама се име Црногорац узимало као погрдно, захваљујући режиму Мила Ђукановића. Ипак, преобратило се у адекватније, Милогорац. Тако би требало и са назови комитама. Колико год бежали од свог корена, црногорским комитама је најсродније име четници. Та два термина скоро да су синоними из српске ослободилачке борбе с почетка двадесетог века.
Најтежи пораз једног народа јесте губљење националног идентитета. Нажалост, новокомпоноване квазикомите упорно и ударнички раде на томе да униште свој национални идентитет пуцајући у своје корене, не схватајући и не познавајући сопствену историју и своје претке.
Гарант да би ДПС био задовољан да нико од грађана нема хлеба да једе, али да они имају масну трпезу и то би прогласили Божјом вољом. Толико је грамзива владавима њиховог „права“. Јер право се чита онако како ДПС пише. А шака заведених „комита“ не посустаје у одбрани свете трпезе породици Ђукановић и њиховим следбеницима.
То су доказали и говори на синоћњем скупу.
„Неће остварити наум диктатора Вучића да избрише Црну Гору. Хвала нашим Црногоркама мајкама сестрама и другарицама које стоје на бранику Црне Горе, свуда гдје се брани част државе. Шта бранимо? Бранимо Црну Гору од оних који су спремни да за мрвице са Вучићевог стола продају Црну Гору, продају је Вучићу и Путину. Извођач тих радова је Дритан којем ће историја судити као што је судила свим издајницима. Није ово 1918. и неће бити док је синова и кћери који не прихватају издају и да буду туђе слуге“, казао је Марко Ракочевић (СД) синоћ на протесту који је Мило избегао, као и претходни. Ипак му је дража масна трпеза Дубаија.


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


A KAD CE KO DA PODNSE KRIVICNU PRIJAVU PROTIV OVIH NAKAZA ZA GOVOR MRŽNJE.PROTIV SRBA SVAK MOZE DA LAJE I DA MU NI DLAKA.S GLAVE NE FALI.A U TOME PREDNJACI BOSNJACI I OVE MILOVE BITANGE!
OVA NAKAZNA OLOS SU OSTACI BROZOVIH PIONIRA I KOMITETLIJA I UDBASKA KOJEG ZAPADNA OLOS KORISTI ZA SVOJE CILJEVE. O KAKVIM BIJEDAMA I TALOGU SE RADI JASNO SE VIDI, MILO ISTI KAO I ONI, ISTA MATRICA.
Da ne bude da oni izlete iz Crne Gore, ne bi bilo prvi put!
Maskenbal
Па ајте више почињите, све што више одлажете то је на вашу штету. А што друго очекивати од усРаша из Црне Горе.
JADOVI ODPADNICKI DOBILI SENDVIC I ZA GORIVO
NEKA JE VJECNA SVETOSAVSKA SRPSKA CRKVA I NEZAVISNA I SAMOSTALNA SRPSKA BOKA
Ova „Mala,mala,grupa ……“ su poslednji ostaci zvanično priznate kriminalne države u Evropi starije sestre razbojničke šiptarije !Čovek mora da se zaplače nad saznanjem na šta ja spala cenjena , poštovana , priznata na Berlinskom kongresu , sinonim za vekovnu borbu protiv agarjana sa istoka ….a,danas se sa ovim nesretnicima svela na provincijsku putujuću cirkusku družinu !
Ово је путујући Монти Пајтоновски циркус,пропалих шовиниста,којих још једино на Цетињу и Подгорици можемо виђети !Некад,тврде комуњаре / касније-стаљинисичког типа /,,а послије самосталности,преодјенули се у Дрљевићеве усташке барјаке,пјевајући његову и томпсонову химну / Чавоглаве /.
Walter… После зареза иде размак па тек онда се пише друга реч. Такође, реч нека, ако је у загради, није одвојена размацима у оквиру ње. Косе линије нису замена за заграде.
Тужно је то што овоме Ракочевићу инелект не може да добаци дотле да је он у ствари из слуганства на овом скупу,а не никако из патриотских намјера.
Тужно је то да они не схваћају да је њихов патриотизам најогавни облик слуганства.
А ми се морамо помирити да је болест свачија,па и њихова,њима је ипак најтеже,изгубљени у простору , времену и Дубаију.
Ovim covekolikim bicima treba pod hitno objasniti da su samo obicna goveda o cijoj sudbini odlucuje gospodar iz dubajia!!!
Umnobolesni ,poremeceni polupismeni polusvijet koji nema granica i koji bi za koka kolu sendvič i sitne gospodareve „srebrenjake“ postali po nacionalnosti gurbeti, tužni skupe neka vam je Bog u pomoc odavno ste zreli za klinicko posmatranje, ološi i nakaze bijede ljudske !!!!
Kakvi su ovo patološki bolesnici ,pa to se rijecima ne može opisat ,zapravo nema tog rječnika na ovom svijetu koji sadrži te riječi kojima bi se opisali ovi bolesnici