NBA: Skroman učinak Bjelice, Jokića i Bogdanovića u porazima svojih timova

Skroman učinak srpskih igrača u proteklom noći u NBA ligi
Bjelica NBA

Nemanja Bjelica

Skroman učinak srpskih igrača u proteklom noći u NBA ligi.

Nemanja Bjelica postigao je 12, a Nikola Jokić i Bogdan Bogdanović po deset poena u porazima od Golden Stejta, odnosno Hjustona u protekloj noći u NBA ligi.

Golden Stejt je na svom parketu savladao Denver sa 116:102 u borbi lidera Zapadne konferencije.

Velika borba viđena je samo u prvoj četvrtini, koja je pripala domaćinu rezultatom 30:24, da bi u naredne dvije „ratnici“ stekli dvocifrenu prednost, koja je iznosila i 21 poen. U poslednjoj četvrtini Denver je uspio da smanji razliku, ali je pitanje pobjednika odavno bilo riješeno, prenosi RTS.

Nikola Jokić na parketu je proveo 27 minuta, za koje je postigao deset poena i imao po pet asistencija i skokova.

Mari je u njegovoj ekipi postigao 17, a Milsap 11 poena.

Voriorse su do pobjede predvodili Kazins sa 28 i Durent sa 21 poenom. Karije dodao 17.

Nemanja Bjelica postigao je 12, a Bogdan Bogdanović deset poena u porazu Sakramenta od Hjustona 105:130.