Специјалци траже Матеју: Кроз шибље и грање се по мрклом мраку спуштају у ледену Саву
Мрежа за опасност Србије објавила је прве снимке потраге за Сплићанином Матејом Перишем.
Добровољци који су истренирани за деловање у несрећама и вандредним ситуацијама прикључили су се потрази за несталим Сплићанином Матејом Перишем.
На сликама видимо како се спуштају и покушавају међу шибљем уз обалу да пронађу било какав траг од Матеја, преносе Новости.
Последњи пут је виђен у клубу „Готик“, где се веселио с друштвом, након чега се одвојио од њих и нестао. Нестанак Сплићанина узбуркао је регион, а истрага још није дала резултате.
Како су његови пријатељи казали у разговору за медије, њих седморо најпре су отишли на вечеру, а онда у клуб. У једном моменту друштво је схватило да Матеја већ неко време нема, а на излазу из клуба – да је његова јакна остала у гардероби.
О нестанку Матеја Периша убрзо су се појавиле многе теорије, шта је с њим могло да се деси, где је, и да ли је још увек жив?
Једна од њих је и та да је Матеј Периш скочио у реку и несрећним случајем се утопио, међутим, његови пријатељи у то не верују, с обзиром на то да је ограда у том делу шеталилшта код Бетон хале прилично висока.
Међутим, Матеј Периш је показивао склоност ка скакању са литице и био веома вешт пливач, што показују објаве на његовом Инстаграм профилу.
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму: