ИН4С

ИН4С портал

Тешко рањени Мојковчанин стабилно, али још увијек животно угрожен

хроника, хитна, полиција

Мојковчанин С.Б. који је јуче тешко рањен из ловачке пушке, након чега је хитно оперисан у бјелопољској Општој болници, данас је стабилно, али је још увијек животно угрожен, потврђено је „Вијестима“ из те здравствене установе.

Тридесетшестогодишњи ловац из Мојковца тешко је повријеђен јуче око 15 часова из ватреног оружја – ловачке пушке, у шуми у мјесту Бјелојевићка ријека.

Он је тешком стању превезен у бјелопољску Општу болницу, гдје је хитно оперисан и гдје су констатоване тешке тјелесне повреде, опасне по живот.

Према сазнањима „Вијести“ из Управе полиције, ријеч је о ловцу који се ранио ватреним оружјем.

„С.Б. је након што се из ловачке пушке повриједио у шуми, позвао пријатеље и саопштио им да је дошло до нехотичног испаљења метка у предјелу стомака и позвао да дођу по њега. Убрзо након њиховог доласка стигла је служба хитне помоћи Мојковац и транспортовала га у бјелопољску болницу“, сазнају „Вијести“ из Управе полиције.

Из Ургентног блока бјелопољске Опште болнице „Вијестима“ је јуче саопштено да је Божовић задобио тешке тјелесне повреде опасне по живот, проузроковане ватреним оружјем.

„С.Б. је хитно оперисан у бјелопољској болници, тренутно се налази на интензивној њези, стабилних виталних параметара, али му је живот угрожен“, навели из болнице.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Тешко рањени Мојковчанин стабилно, али још увијек животно угрожен

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy