ИН4С

ИН4С портал

Украјина очекује помоћ од НАТО

илустрација

Украјински премијер Арсениј Јацењук рекао је да је Украјини неопходна практична помоћ НАТО и да очекује да таква одлука буде донијета ускоро.56859_vest_Украјина-моли-НАТО-за-помоћ-у-опремању-границе

Јацењук је уверен да је би то требало да буде озваничено на самиту Алијансе следеће недеље у Велсу, наводећи да очекује одлуке од суштинског значаја.

НАТО је наш партнер и очекујемо практичну помоћ од наших западних партнера и Алијансе„, рекао је Јацењук.

НАТО планира да као одговор на руску пријетњу постави војне базе у источноиј Европи, најавио је Андерс Фог Расмусен у разговору за британски Гардијан.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Украјина очекује помоћ од НАТО

  1. Стигла би помоћ трке да са друге стране није “ руски медвјед“. А по нејачи к`о по прању. Вуна, баћо.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy