IN4S

IN4S portal

(VIDEO) Analiza stanja: Liderstvo u savremenoj politici

Zato je od neverovatne važnosti da mi u Srbiji izaberemo lidera sa izuzetnim integritetom i čoveka koji 24 časa živi za politiku.

slika ekrana

Evropska unija pati od nedostatka jakih lidera. Kriza je sveopšta, što svakako veliki lideri poput Si Đipinga i Vladimira Putina veoma dobro koriste za ostvarivanje interesa Kine i Rusije.

Koliko je važno imati lidera na čelu države najbolji je pokazatelj Volodimira Zelenskog, još uvek predsednika Ukrajine. Zelenski je komičar, egzibicionista, koji se sprdao sa politikom i političarima stičući veliku popularnost. Ipak, kada je dobio priliku da vodi Ukrajinu, istu je uvukao u sukob sa Rusijom i danas mu pretu nestanak zemlje.

Zato je od neverovatne važnosti da mi u Srbiji izaberemo lidera sa izuzetnim integritetom i čoveka koji 24 časa živi za politiku. Ne smemo se u trenutnoj ratnoj situaciji koja vlada čovečanstvom kockati sa zemljom i davati poverenje lakrdijašima.

Ponuda je takva da jedino Vučić kao izraziti lider može i mora da dobije ogromno poverenje naroda na nastupajućim predsedničkim izborima.

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S

Pročitajte JOŠ:

Bajdenovi investirali u biološko oružje: I Zapadni mediji konačno priznaju poslove koje u Ukrajini godinama ima najmoćnija američka porodica

Podjelite tekst putem:

1 thoughts on “(VIDEO) Analiza stanja: Liderstvo u savremenoj politici

  1. Predsednik Evropskog saveta Čarls Mišel, koji je primio predsednika SAD Džoa Bajdena u vezi sa ukrajinskom krizom, potvrdio je da je postigao dogovor o prenosu ličnih podataka evropskih korisnika interneta u Sjedinjene Države. Države.

    Prethodni sporazum je poništio Sud pravde Evropske unije u julu 2020. jer nije uspeo da zaštiti evropske korisnike interneta od invazija na njihovu privatnost od strane američkih multinacionalnih kompanija.

    Ne izgleda da su SAD na bilo koji način popustile. Evropska unija bi jednostavno smanjila svoje zahteve.

    Le juriste autrichien Mak Schrems, kui avait obtenu l’annulation de l’accord Safe Harbor u 2015. puis celui du Privaci Shield u 2020., annoce ku’il saisirait a nev la Justice de l’Union.

    Austrijski advokat Maks Šrems, koji je 2015. izdejstvovao raskid Sporazuma o bezbednoj luci i raskid Sporazuma o zaštiti privatnosti 2020. godine, najavio je da će to pitanje vratiti sudijama EU.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

https://g.ezoic.net/privacy/in4s.net