IN4S

IN4S portal

„Zvezda“ potopila „Budućnost“ (107:69): Podgoričani ni da priprijete

U drugom meču finala ABA lige "Crvena Zvezda" je bila ubjedljiva protiv "Budućnosti" ( 107:69) i nedostaje joj jedna pobjeda da osvoji ABA ligu u plasira se u Ligu šampiona
Perperoglu i Simanić, Zvezda

Perperoglu rasturio Podgoričane

U drugom meču finala ABA lige „Crvena Zvezda“ je bila ubjedljiva protiv „Budućnosti“ ( 107:69) i nedostaje joj jedna pobjeda da osvoji ABA ligu u plasira se u Ligu šampiona.

Beograđana su od prvog trenutka preuzeli igru u svoje ruke, a Podgoričani su kako-tako držali samo u prvoj četvrtini. Ostalih 30 minuta pripali su domaćinima, za čiju ofanzivu Podgoričani nijesu imali rješenja. Sljedeća utakmica igra se u srijedu u Podgorici, a biće to prilika da „Zvezda“ ovjeri titulu, a ukoliko Podgoričani savladaju Beograđane igraće se četvrti meč u petak, a moguća majstorica odigraće se 22. aprila u Beogradu.

Podjelite tekst putem:

4 thoughts on “„Zvezda“ potopila „Budućnost“ (107:69): Podgoričani ni da priprijete

1. Neka.. samo neka. A ono Ture balijsko od trenera, nashlo de da qq kako je ispljuvat bio!

BAstace vi za svo ono nabijanje na „vrbe“ u Pgci, prosle gdne.. doc ce vi racun s kamatom.