НБА: Скроман учинак Бјелице, Јокића и Богдановића у поразима својих тимова

Скроман учинак српских играча у протеклом ноћи у НБА лиги
Bjelica NBA

Немања Бјелица

Скроман учинак српских играча у протеклом ноћи у НБА лиги.

Немања Бјелица постигао је 12, а Никола Јокић и Богдан Богдановић по десет поена у поразима од Голден Стејта, односно Хјустона у протеклој ноћи у НБА лиги.

Голден Стејт је на свом паркету савладао Денвер са 116:102 у борби лидера Западне конференције.

Велика борба виђена је само у првој четвртини, која је припала домаћину резултатом 30:24, да би у наредне двије „ратници“ стекли двоцифрену предност, која је износила и 21 поен. У последњој четвртини Денвер је успио да смањи разлику, али је питање побједника одавно било ријешено, преноси РТС.

Никола Јокић на паркету је провео 27 минута, за које је постигао десет поена и имао по пет асистенција и скокова.

Мари је у његовој екипи постигао 17, а Милсап 11 поена.

Вориорсе су до побједе предводили Казинс са 28 и Дурент са 21 поеном. Карије додао 17.

Немања Бјелица постигао је 12, а Богдан Богдановић десет поена у поразу Сакрамента од Хјустона 105:130.